احتراماً جهت معرفی و شناسایی شرکت تهویه صنعت امید به عنوان تولید کننده و وارد کننده کلیه سیستم های سرمایشی و گرمایشی در زمینه تولیدات خانگی، اداری و صنعتی، بدینوسیله باستحضار می رساند که اعضای هیئت مدیره این شرکت افتخار همکاری با بسیاری از سازمان های خصوصی و دولتی، پروژه های عمرانی (مسکونی و تجاری)، پروژه های بیمارستانی و دارویی، مراکز تفریحی و ورزشی را داشته و سعی نموده با طراحی و ساخت  دستگاه ها طبق استاندارد‌های بین‌المللی تهویه و تبرید و استفاده از مرغوبترین مواد مصرفی طبق اطلاعات فنی اولیه، علاوه بر پیشبرد اهداف بلند مدت شرکت، گامی در زمینه رشد و توسعه این صنعت بردارد.

لازم به ذکر است که شرکت تهویه صنعت امید مجهز به تیم طراحی بوده و مهندسین مکانیک این شرکت بعد از دریافت اطلاعات فنی اولیه با استفاده از نرم افزارهای تخصصی نسبت به طراحی مدل کمپرسور، فن، قدرت الکتروموتور، دمای طرح داخل، کویل DX، گرمایی و کندانسوری و … اقدام می‌نماید.

نرم افزارهای تخصصی انتخاب کمپرسور شامل Carrier Carlyle ,Copeland ,Bitzer، نرم افزار انتخاب کویل USA Coil و نرم افزار‌های انتخاب فن سانتریفوژ Zilabeg ,Nicotra یا comefri می‌باشد که بنا به نوع سفارش، واحد طراحی نسبت به انتخاب اقلام و تجهیزات دستگاه‌ با کمک نرم افزارها اقدام می‌نماید. این شرکت قابلیت طراحی خاص دستگاه‌ها را با توجه به محدودیت محل استقرار و جانمایی آنها خواهد داشت.

این شرکت با ارائه بهترین کیفیت، وسایل مکانیکی، الکترومکانیکی، کنترل، اتوماسیون و ابزار دقیق خود را از     مارک های معروف و صاحب نام این تکنولوژی مانندCarrier ،Copeland ،Bitzer ،Alco ،Penn ،Siemens،  Telemecanique، Johnson Control، Danfoss و …  تهیه نموده که همگی ساخت اروپای غربی می‌باشند.

گروه مهندسین تولید تهویه صنعت امید با نظارت دقیق و مستمر بر روند تولید، نسبت به رفع نواقص احتمالی و کنترل تولید و همکاری با تکنسین های با تجربه اقدام لازم را به عمل می آورند تا رضایت مشتریان را به همراه آورند.

اهم تولیدات شرکت عبارتند از: چیلر، مینی چیلر، پکیج یونیت، فن کوئل، برج خنک کننده، ایرواشر، هواساز، سردخانه، یونیت هیتر، کندانسور، اواپراتور، کندانسینگ یونیت و داکت فن کویل.